Kominki wykonane na zamówienie

Produkujemy również modele gotowe kominki. Nasz projekt eksperci i producenci wszystkie produkty wykonane na zamówienie do indywidualnych specyfikacji klienta, wymagań technicznych, nie zapominając. Czy Twoje potrzeby małe i duże, naszym celem jest, aby skalować swoje marzenia NunnaUuni.

 • takka.tif
  Republika Finlandii, oficjalna rezydencja prezydenta
  architektów Raili i Reima Pietilä Mantyniemi Republiki Finlandii, oficjalnej rezydencji prezydenta powinien być zaprojektowany przez które käytettiinNunnanlahden Piekarnik Ltd wybrany mamuta kamień. Rysunek Sweter ognisko. Ponadto, w Gabinecie Owalnym z siedmiu innych kamieni pieca kafle były przygotowane z wybranego kamienia mamuta.
 • ref.nicole/saksa vasen
  Południowe Niemcy
  do płytek podłogowych i akcesoriów, aby stworzyć niepowtarzalny wygląd kominek. Obraz w stylu ognisko tunelu ogrzewa przestronny dom dziennika. Umpipenkit są ogrzewane i otwarte ławy uzupełniają piękną całość. Dół przy kominku i zakrzywionych kształtach podkreślić umiejętność układania płytek.
 • ref.etelŠ-saksa
  Niemcy, Brackenheim
  modelu można znaleźć w niemieckim domu. Harmonijny i lekki pakiet jest zaznaczony przy użyciu kamienia mamuta zbudowanych wokół kominka ławki i schody. Aby podkreślić wysoki komin stalowy.
 • ref turku
  Finlandia, Turku
  Przez kominkiem kamiennym bloku w przestronnym dzielić kuchnię, jadalnię i pokój dzienny. Ognisko zostało zainstalowane w nowym budynku, jak tylko wczesnych etapach konstrukcji, dlatego konstrukcja wygodnie ogrzewana
 • kotim ref 4
  Finlandia, Puumala
  brzegu jeziora Saimaa, zbudowany przez utrzymania zimowego na Willę wybudowano w kominku, który jest inspirowany przez przykład. Central European narciarskich kurortach wielką wielkości kominki. Hodowano na tylnej ceramicznego grzejną, tak ognisko jest środek kuchni.
 • ref.jumbolino/lstein etuosa vaa
  Liechstenstein
  kominka ogrzewa pokój w trzech kierunkach: do jadalni, salonu i foyer życia. Kominki w piekarnikach drzwi otwartych na jadalnię ze oleilija I nie będzie cieszyć się atmosferą i wyśmienitą zapach. Całość uzupełniają ławki.
 • ref.sofia/saksa lapsi 1
  Niemcy, Hesja
  Kominek dobrze leży w stylu wnętrza. Ciepło stanowisku z zastosowaniem kominka komina jest podłączony do strony.
 • jyvaskyla_200x161
  Finlandia, Jyväskylä
  nowy dom jednorodzinny powstał dla młodej rodziny, aby zaspokoić potrzeby w połączeniu ognisko jaleivinuunin. Kominek jest dzielnik przestrzeni i kaluste.Tulisijaa ogrzewa się prawie codziennie, czasami piec i vuoroinleivinuunia. Pozwala to zaoszczędzić na kosztach energii.
 • lieksakoli_200x279
  Lieksa, Koli
  obraz kominka jest częścią Koli położonych domków rekreacyjnych. Wykonana jest z wykonane na zamówienie według specyfikacji klienta. Punktem wyjścia była takkaleivinuuni Inca Duo. Kominek i komin jest wyłożona dużych obszarów Mammuttikivi. Również płytki ognisko przednie przeprowadzono w ramach woli o nierównej powierzchni. Wieńczy światła wg specyfikacji klienta, który stał się miejscem, w imię Koli Glow pochodzi.
 • lieksakoli2_200x134
  Lieksa, Koli
  Obraz paleniska wykonany jest z życzeniem klienta mukaisesti.Se jest nieco nieporęczne, a częściowo także z powodu wspólnego startu. Kominek onpäällystetty kamienie bloku. Ich żywotność jest właściciele Pielinen nimeämääntulisijan surfingu.